Stawianie hal magazynowych i namiotowych - Warszawa

Vigvam

Stawianie hal namiotowych i magazynowych

Hale namiotowe zalicza się do konstrukcji mobilnych, których podstawową zaletą jest relatywnie szybki montaż i demontaż pozwalający na stawianie hal magazynowych oraz namiotów halowych o innym przeznaczeniu w bardzo krótkim czasie. Dodatkowym atutem hal namiotowych jest fakt, iż budowa hal tymczasowych nie wymaga uzyskania pozwolenia na budowę. Konstrukcja może być użytkowana w ten sposób przez 180 dni.

W asortymencie posiadamy trzy typy hal namiotowych – lekkie, średnie i ciężkie – o różnym przeznaczeniu. Klientom poszukującym hal do celów rekreacyjnych oraz eventowych oferujemy hale lekkie i średnie, podczas gdy do zastosowań przemysłowych i magazynowych – w zależności od planowanego czasu eksploatacji hali – zalecamy wybór konstrukcji średnich i ciężkich. Wszystkie hale oferujemy z montażem.

Stawianie hal magazynowych

stawianie hal magazynowych i namiotowychBudowa hal magazynowych wymaga zastosowania namiotów średnich oraz ciężkich – wybór między nimi powinien zależeć od planowanego czasu eksploatacji hali oraz specyfiki magazynowanych towarów. Obok standardowych elementów konstrukcyjnych hale ciężkie mogą być dodatkowo wyposażone w bramy rolowane, drzwi BHP, wentylację, bramy przesuwane, bramy automatyczne oraz okna PCV. To wszystko sprawia, że ich stawianie wymaga odpowiedniego sprzętu oraz doświadczenia.

Wychodząc na przeciw potrzebom i oczekiwaniom Naszych Klientów oferujemy kompleksową obsługę montażową hal magazynowych oraz hal namiotowych o innym przeznaczeniu. Stawianie hal magazynowych wykonujemy przy użyciu własnego zaplecza sprzętowego dostarczając na miejsce budowy hali wszystkie niezbędne narzędzia oraz elementy systemu montażowego. 

Dlaczego warto zamówić halę z montażem?

Stawianie hali namiotowej może nastręczyć sporych trudności, zwłaszcza osobom, które wcześniej nie montowały tego typu konstrukcji. Korzystając w tym zakresie z pomocy doświadczonych instalatorów Nasi Klienci oszczędzają czas, nerwy i pieniądze. Podczas gdy ich pracownicy zajmują się wykonywaniem swoich obowiązków, nasz zespół szybko i sprawnie wznosi halę.

Standardowej wielkości hala namiotowa może stanąć we wskazanej lokalizacji już w klika godzin po dostarczeniu na miejsce elementów konstrukcyjnych. Oznacza to, iż dodatkowe pomieszczenie możemy oddać do użytku jeszcze tego samego dnia. To dlatego stawianie hal namiotowych zaleca się wszędzie tam, gdzie dodatkowa przestrzeń robocza, magazynowa lub rekreacyjna potrzeba jest „na już”.

Montaż hali przez nasz zespół jest warunkiem otrzymania gwarancji.

Budowa hal namiotowych

Nasza siedziba mieści się w niedalekim sąsiedztwie miasta Warszawa. Hale namiotowe stawiamy na terenie całej Polski i części Europy, oferując dowóz zarówno samej konstrukcji, jak i wszystkich niezbędnych materiałów montażowych.

Klientów zainteresowanych zamówieniem namiotu halowego wraz z montażem lub możliwością skorzystania z usługi budowy hali zachęcamy do kontaktu. 

Jesteś zainteresowany naszą ofertą?