Namioty, Hale magazynowe na sprzedaż - Warszawa Mazowieckie

Vigvam

Namioty, hale magazynowe na sprzedaż

Wszędzie tam, gdzie niezbędna jest tymczasowa przestrzeń magazynowa lub „chwilowe” powiększenie istniejącej przestrzeni magazynowej o dodatkowe metry najlepiej sprawdzają się namioty magazynowe na wynajem lub sprzedaż. Czym jest namiot magazynowy? W jakiej branży sprawdza się najlepiej? Czy warto inwestować w używane namioty magazynowe? Czy może lepiej kupić nowe od producenta?

Namiot magazynowy to specjalna konstrukcja najczęściej wykonywana w systemie stal + PCV lub stal + PE. Magazyn namiotowy nie wymaga stałego posadowienia, dzięki czemu może być swobodnie przemieszczany w zależności od zmieniających się potrzeb inwestora.

Dlaczego inwestorzy wybierają namioty magazynowe?

namioty magazynowe warszawa
Namioty magazynowe mają wiele zalet. Wśród najważniejszych warto wymienić dwie:

  • są konstrukcjami tymczasowymi,
  • mogą powstać w zaledwie jeden dzień.

To, co decyduje o tym, że magazyn namiotowy jest tak popularny to przede wszystkim tymczasowość konstrukcji, której wzniesienie nie wymaga uzyskania pozwolenia na budowę. Oczywiście obowiązują w tym względzie pewne obostrzenia. Zgodnie z obowiązującymi przepisami namiot magazynowy wzniesiony bez pozwolenia na budowę może stać w danym miejscu nie dłużej niż 180 dni. Po upływie tego czasu hala magazynowa musi zostać zdemontowana lub przemieszczona.

Drugim czynnikiem przemawiającym za wyborem namiotów magazynowych na wynajem lub sprzedaż – tę kwestię poruszymy za chwilę – jest czas niezbędny na stawianie hali magazynowej. Namiot magazynowy może powstać na terenie naszej posesji w przeciągu zaledwie jednego dnia roboczego.

Namioty magazynowe Warszawa – producent czy używane?

Decyzję o zakupie nowego lub używanego namiotu magazynowego powinniśmy uzależnić nie tylko od naszych możliwości finansowych, ale przede wszystkim od stanu magazynu namiotowego, który planujemy kupić. Namioty magazynowe używane – jeśli były użytkowane zgodnie ze swoim przeznaczeniem i odpowiednio serwisowane – mogą nam służyć jeszcze przez wiele lat. W związku z tym zakup nowego namiotu magazynowego wydaje się być zbędną inwestycją. Jeśli natomiast jako firma szukamy kosztów, a magazyn namiotowy będziemy intensywnie eksploatować warto pomyśleć o zakupie nowego.

Jako producent oferujący namioty magazynowe dostarczamy naszym klientom zarówno hale namiotowe nowe, jak i używane. Namioty magazynowe używane poddajemy gruntownej kontroli technicznej i jakościowej, a w razie potrzeby naprawiamy, dzięki czemu oferowane przez nas rozwiązania charakteryzują się wysoką sprawnością oraz przedłużonym czasem użytkowania.

Na potrzeby inwestorów oferujemy również namioty magazynowe nowe, które produkujemy w standardowych rozmiarach oraz na wymiar. Jeśli więc zleży nam na optymalizacji przestrzeni magazynowej i jej jeszcze lepszemu dostosowaniu do faktycznych potrzeb przedsiębiorstwa warto zamówić namioty magazynowe na wymiar.

Hale magazynowe na sprzedaż czy namioty magazynowe na wynajem?

Hale magazynowe na sprzedaż oferujemy nowe i używane, jednak zakup namiotów magazynowych nie dla wszystkich klientów jest opłacalny. Tym z Państwa, którzy poszukują rozwiązań tymczasowych, z których będą korzystać okazjonalnie oferujemy namioty magazynowe na wynajem. Wynajem to niezwykle komfortowa forma pozyskania magazynu namiotowego, w ramach której użytkownik nie musi się martwić czyszczeniem oraz serwisowaniem hali po zakończeniu jej użytkowania, jak i jej przechowywaniem. Warto bowiem pamiętać o tym, że po złożeniu hala magazynowa wymaga odpowiednio dużej przestrzeni do przechowywania. Namiot zaleca się przechowywać w warunkach suchych w miejscu, w którym nie będzie on narażony na uszkodzenia mechaniczne, także te powodowane przez gryzonie. Skorzystaj z naszej oferty namiotów magazynowych na terenie miasta Warszawa i całej Polski!

Zainteresowanych klientów zapraszamy do kontaktu z naszą firmą.

Jesteś zainteresowany naszą ofertą?