Wynajem hal namiotowych, namiotów, magazynowych halowych Warszawa

Vigvam

Wynajem hal namiotowych i namiotów magazynowych

Poza sprzedażą hal magazynowych firma VIGVAM zajmuje się również wynajmem hal namiotowych. Wynajmujemy namioty o konstrukcji lekkiej, o wymiarach 5 lub 10 metrów szerokości. Ich długość to zawsze wielokrotność 5 metrów, a wysokość ściany bocznej 2,7 metra i większe namioty tylko długoterminowo. Wyposażeniem dodatkowym mogą być podłogi drewniane, wykładzina oraz oświetlenie halogenowe. Swoje główne zastosowanie, namioty lekkie znajdują jako zadaszenia na wszelkie imprezy w plenerze. Zachęcamy do zapoznania się z naszymi realizacjami hal namiotowych w stosownym dziale.

Kiedy warto się zdecydować na wynajem namiotów halowych?

wynajem hal namiotowych warszawaNamioty halowe to nowoczesne konstrukcje o szerokim spektrum zastosowań. Mogą być przydatne zarówno osobom prywatnym, które np. chcą urządzić imprezę w plenerze, jak i firmom planującym event, piknik lub udział w targach branżowych.

Dlaczego wynajem namiotu to dobra opcja?

  • Wynajem hal namiotowych to tańsza alternatywa dla zakupu tego typu konstrukcji – działanie opłacalne, zwłaszcza jeśli namiot jest Państwu potrzebny tylko na jeden lub kilka dni.
  • Decydując się na wynajem namiotów, nie ponoszą Państwo kosztów związanych z magazynowaniem konstrukcji, a także jej ewentualnym serwisowaniem. Współpracując z naszą firmą, otrzymają Państwo gotowy lekki namiot halowy. Zatroszczymy się również o jego dowóz, montaż, a następnie demontaż.
  • Wynajem namiotów halowych to szansa na stworzenie odpowiednich warunków do zabawy bądź uczestnictwa w evencie plenerowym. Namiot jest doskonałym zabezpieczeniem np. na wypadek deszczu czy też silnego wiatru. Daje schronienie, a jednocześnie wyraźnie wydziela przestrzeń, w której odbywa się organizowane przez Państwa wydarzenie.

Dlaczego wynajem hal namiotowych u nas się opłaca?

VIGVAM to firma spod Warszawy, która od wielu lat zajmuje się produkcją, sprzedażą oraz wynajmem hal namiotowych o różnych parametrach technicznych. Doświadczenie i wiedza zespołu pozwalają oferować naszym klientom tylko najlepszej klasy namioty, także te przeznaczone na wynajem. Zapewniamy także fachowe doradztwo techniczne – pomożemy dobrać odpowiednią konstrukcję namiotu do specyfiki organizowanego eventu.

Oferujemy wynajem namiotów halowych o lekkiej konstrukcji – to one są najbardziej mobilne spośród wszystkich w naszej ofercie. Oznacza to, że możemy je dostarczyć i zmontować w bardzo krótkim czasie, dając Państwu pełną swobodę korzystania z tej konstrukcji. Szczegółowe warunki współpracy ustalamy indywidualnie. Gwarantujemy jednak, że nasza oferta jest bardzo konkurencyjna finansowo.

Działamy na terenie całej Polski i za granicą, oferując wynajem hal namiotowych wszystkim zainteresowanym klientom: zarówno biznesowym, jak i indywidualnym. Jeśli chcą Państwo poznać szczegółowo warunki, na jakich odbywa się wynajem namiotów w naszej firmie, prosimy o kontakt. Niezobowiązującą ofertę możemy przedstawić m.in. telefonicznie. Zapraszamy do współpracy. 

Jesteś zainteresowany naszą ofertą?